Header met mensen in gesprek met adviseur Veligheid

Praat met je wijkteam

Voor bewoners in de wijk is het wijkteam namens de gemeente het gezicht en eerste aanspreekpunt in de wijk. Samen werken we aan het behoud en de verbetering van jouw directe leefomgeving. We maken de wijk, buurt en straat schoner, mooier, veiliger, leefbaarder en toegankelijker.

Wijkteam Centrum

Spreekuur en initiatievenloket:
Donderdag van 9.00 uur tot 13.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal 

E-mailadres:
wijkteam.centrum@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 12 91 10 00

Maak een afspraak
Leden wijkteam Centrum

Wijkteam Noordoost

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 14.00 uur tot 16.00 uur in Dierenkampje Dragonder, Dragonderpark, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.noordoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
 06 - 23 47 05 22

Maak een afspraak
Leden van wijkteam Noordoost

Wijkteam Noordwest

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 9.00 uur tot 12.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal

E-mail 
wijkteam.noordwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer
06 - 12 91 10 00

Maak een afspraak
Wijkteam Noordwest

Wijkteam West

Spreekuur en initiatievenloket:
Donderdag van 15.00 uur tot 17.00 uur in Dierenkampje Buitenzorg, Ruisseveen 17, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.west@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 53 38 67 55

Maak een afspraak
Wijkteam West

Wijkteam Zuidoost

Spreekuur en initiatievenloket:
woensdag van 10:00 tot 12:00 uur in Wijkcentrum Panorama, De Tinneweide 144 A, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.zuidoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 40 91 57 16

Maak een afspraak
Wijkteam Zuidoost

Wijkteam Zuidwest

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 13.00 uur tot 15.00 uur in het Wijkhuis, W.C. Beeremanstraat 2, Veenendaal

E-mail: 
wijkteam.zuidwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 53 38 67 55

Maak een afspraak
Wijkteam Zuidwest