Mensen in gesprek

Praat met je wijkteam

Voor bewoners in de wijk is het wijkteam namens de gemeente het gezicht en eerste aanspreekpunt in de wijk. Samen werken we aan het behoud en de verbetering van jouw directe leefomgeving. We maken de wijk, buurt en straat schoner, mooier, veiliger, leefbaarder en toegankelijker.

Wijkteam Centrum

Spreekuur:
Donderdag van 9.00 uur tot 13.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal 

E-mailadres:
wijkteam.centrum@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 12 91 10 00

Leden wijkteam Centrum

Wijkteam Noordoost

Spreekuur:
Dinsdag van 14.00 uur tot 16.00 uur in Dierenkampje Dragonder, Dragonderpark, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.noordoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
 06 - 23 47 05 22

Leden van wijkteam Noordoost

Wijkteam Noordwest

Spreekuur 
Dinsdag van 9.00 uur tot 12.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal

E-mail 
wijkteam.noordwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer
06 - 12 91 10 00

Wijkteam Noordwest

Wijkteam West

Spreekuur:
Donderdag van 15.00 uur tot 17.00 uur in Dierenkampje Buitenzorg, Ruisseveen 17, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.west@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 53 38 67 55

Wijkteam West

Wijkteam Zuidoost

Spreekuur: 
woensdag van 10:00 tot 12:00 uur in Wijkcentrum Panorama, De Tinneweide 144 A, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.zuidoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 40 91 57 16

Wijkteam Zuidoost

Wijkteam Zuidwest

Spreekuur: 
Dinsdag van 13.00 uur tot 15.00 uur in het Wijkhuis, W.C. Beeremanstraat 2, Veenendaal

E-mail: 
wijkteam.zuidwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
06 - 53 38 67 55

Wijkteam Zuidwest