Header met mensen in gesprek met adviseur Veligheid

Praat met je wijkteam

Voor bewoners in de wijk is het wijkteam namens de gemeente het gezicht en eerste aanspreekpunt in de wijk. Samen werken we aan het behoud en de verbetering van jouw directe leefomgeving. We maken de wijk, buurt en straat schoner, mooier, veiliger, leefbaarder en toegankelijker.

Wijkteam Centrum

Spreekuur en initiatievenloket:
Donderdag van 9.00 uur tot 13.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal 

E-mailadres:
wijkteam.centrum@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 764

Maak een afspraak
Kaart met locatie wijk Centrum

Wijkteam Noordoost

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 14.00 uur tot 16.00 uur in Dierenkampje Dragonder, Dragonderpark, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.noordoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 790

Maak een afspraak
kaart met de locatie wijk Noordoost

Wijkteam Noordwest

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 9.00 uur tot 12.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal

E-mail 
wijkteam.noordwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer
(0318) 538 764

Maak een afspraak
kaart met locatie Wijk Noordwest

Wijkteam West

Spreekuur en initiatievenloket:
Donderdag van 15.00 uur tot 17.00 uur in Dierenkampje Buitenzorg, Ruisseveen 17, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.west@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 981

Maak een afspraak
kaart met locatie wijk West

Wijkteam Zuidoost

Spreekuur en initiatievenloket:
woensdag van 10:00 tot 12:00 uur in Wijkcentrum Panorama, De Tinneweide 144 A, Veenendaal 

E-mail:
wijkteam.zuidoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 249

Maak een afspraak
kaart met locatie wijk Zuidoost

Wijkteam Zuidwest

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 13.00 uur tot 15.00 uur in het Wijkhuis, W.C. Beeremanstraat 2, Veenendaal

E-mail: 
wijkteam.zuidwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 981

Maak een afspraak