Header met mensen in gesprek met adviseur Veligheid

Praat met je wijkteam

Voor bewoners in de wijk is het wijkteam namens de gemeente het gezicht en eerste aanspreekpunt in de wijk. Samen werken we aan het behoud en de verbetering van jouw directe leefomgeving. We maken de wijk, buurt en straat schoner, mooier, veiliger, leefbaarder en toegankelijker.

Wijkteam Centrum

Spreekuur:
Dinsdag van 10.00 uur tot 12.00 uur in DownTown, Tuinstraat 133

Wijkmanager: Wouter Groot Koerkamp

E-mailadres:
wijkteam.centrum@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 764

Wijkteam Noordoost

Spreekuur:
Dinsdag van 14.00 uur tot 16.00 uur in Dierenkampje Dragonder, Dragonderpark 

Wijkmanager: Janneke Penterman

E-mail:
wijkteam.noordoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 790

Wijkteam Noordwest

Spreekuur:
Dinsdag van 10.00 uur tot 12.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133

Wijkmanager: Wouter Groot Koerkamp

E-mail 
wijkteam.noordwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer
(0318) 538 764

Wijkteam West

Spreekuur:
Donderdag 14.30 uur tot 16.30 uur in het Wijkhuis, W.C. Beeremanstraat 2

Wijkmanager: Bart van Steeg

E-mail:
wijkteam.west@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 981

Wijkteam Zuidoost

Spreekuur:
Woensdag van 10:00 tot 12:00 uur in Wijkcentrum Panorama, De Tinneweide 144 A

Wijkmanager Nadia Aliyat

Per 1 januari 2022 neemt Dirk Bok de wijk over.

E-mail:
wijkteam.zuidoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 249

Wijkteam Zuidwest

Spreekuur:
Donderdag 14.30 uur tot 16.30 uur in het Wijkhuis, W.C. Beeremanstraat 2

E-mail: 
wijkteam.zuidwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 981