Header met mensen in gesprek met adviseur Veligheid

Praat met je wijkteam

Voor bewoners in de wijk is het wijkteam namens de gemeente het gezicht en eerste aanspreekpunt in de wijk. Samen werken we aan het behoud en de verbetering van jouw directe leefomgeving. We maken de wijk, buurt en straat schoner, mooier, veiliger, leefbaarder en toegankelijker.

Wijkteam Centrum

Spreekuur en initiatievenloket:
Donderdag van 9.00 uur tot 13.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal 

Wijkmanager: Wouter Groot Koerkamp

E-mailadres:
wijkteam.centrum@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 764

Maak een afspraak

Wijkteam Noordoost

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 14.00 uur tot 16.00 uur in Dierenkampje Dragonder, Dragonderpark, Veenendaal 

Wijkmanager: Janneke Penterman

E-mail:
wijkteam.noordoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 790

Maak een afspraak

Wijkteam Noordwest

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 9.00 uur tot 12.00 uur in Down Town, Tuinstraat 133, Veenendaal

Wijkmanager: Wouter Groot Koerkamp

E-mail 
wijkteam.noordwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer
(0318) 538 764

Maak een afspraak

Wijkteam West

Spreekuur en initiatievenloket:
Donderdag van 15.00 uur tot 17.00 uur in Dierenkampje Buitenzorg, Ruisseveen 17, Veenendaal 

Wijkmanager: Bart van Steeg (tijdelijke vervanger van Dirk Bok)

E-mail:
wijkteam.west@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 981

Maak een afspraak

Wijkteam Zuidoost

Spreekuur en initiatievenloket:
woensdag van 10:00 tot 12:00 uur in Wijkcentrum Panorama, De Tinneweide 144 A, Veenendaal 

Wijkmanager: Nadia Aliyat

E-mail:
wijkteam.zuidoost@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 249

Maak een afspraak

Wijkteam Zuidwest

Spreekuur en initiatievenloket:
Dinsdag van 13.00 uur tot 15.00 uur in het Wijkhuis, W.C. Beeremanstraat 2, Veenendaal

Wijkmanager: Bart van Steeg (tijdelijke vervanger van Dirk Bok)

E-mail: 
wijkteam.zuidwest@veenendaal.nl

Telefoonnummer:
(0318) 538 981

Maak een afspraak